HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3076/22W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/20W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
SKU: MB3091/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου)
από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 7,2 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ LED 14W 4000Κ ΧΡΩΜΙΟ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 2ΧG9 SUEVA
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 2ΧG9 SUEVA
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 20
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 9W 4000K
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 9W 4000K
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR