HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3076/22W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/20W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
SKU: MB3091/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου)
από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 7,2 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9,7CM VEGAS
Add to cart
Προβολή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 2ΧG9 SUEVA
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 2ΧG9 SUEVA
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 4000K 120° 420Lm MIR
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ28
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ VEGAS
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 2ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ35ΧΗ9CM VEGAS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΚΑΘΕΤΟ  10W 4000K
ΛΟΥΤΡΟΥ ΚΑΘΕΤΟ 10W 4000K