HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
"ΑΣΤΡΑΠΗ
ΚΛΕΙΣΜΟ
“ΑΣΤΡΑΠΗ, 34 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, 9.5x10x26.5cm”
Add to cart
Προβολή
"NOUGAT"
ΚΛΕΙΣΜΟ
“NOUGAT”, ΑΝΤΙΚ ΚΑΦΕ ΠΛΑΣΤΙΚ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ, IP44, φ14x33c
Add to cart
Προβολή
"PLASTIC SUN" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑΦΑΝ ΚΑΛΩΔ ΤΡΟΦΟΔ
"PLASTIC CLOUD" 10LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) &ΧΡΟΝΟΔΙΑΚ(6ΟΝ/18OFF) ΨΥΧΡΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm
"PLASTIC CAR" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑΦΑΝ ΚΑΛΩΔ ΤΡΟΦΟΔ
G9 ΛΑΜΠΑ LED  6
G9 ΛΑΜΠΑ LED 6,5 W DIMMABLE 3000 K
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ
G9 ΛΑΜΠΑ LED  6
G9 ΛΑΜΠΑ LED 6,5 W DIMMABLE 6000 K