HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/20W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3082/22W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
SKU: MB3090/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου) από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 6,9 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 4Χ40W E14 ΓΥΑΛΙ 64cm MARE
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W
Add to cart
Προβολή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΟ 2ΧG9 SUEVA
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 1Χ40W E14 ΓΥΑΛΙ 24cm MARE
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ28
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ VEGAS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ