HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/20W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3082/22W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
SKU: MB3090/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου) από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 6,9 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΟ 2ΧG9 SUEVA
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 20
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
Add to cart
Προβολή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ/ΚΑΘΡΕΠΤΗ 30CM 1XE14 AEGEAN
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 3000K 120° 400Lm MIR
ΑΠΛΙΚΑ ΑΧΙΒΑΔΑ-ΓΥΑΛΙ 1XE27 11X21XH20cm TURTLE
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9,7CM VEGAS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ