HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/20W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3082/22W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
SKU: MB3090/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου) από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 6,9 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 2ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ35ΧΗ9CM VEGAS
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΕΠΙΤΟΙΧ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛ ΠΑΤΙΝ ΧΡΥΣ+ΛΕΥΚ ΓΥΑΛ+ΚΡΥΣΤ12Χ18
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΕΠΙΤΟΙΧ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛ ΠΑΤΙΝ ΧΡΥΣ+ΛΕΥΚ ΓΥΑΛ+ΚΡΥΣΤ12Χ18,5Χ26,4CM QUINCE
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ/ΚΑΘΡΕΠΤΗ 60CM 4XE14 AEGEAN
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 3000K 120° 400Lm MIR
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ 1Χ40W E14 ΓΥΑΛΙ 24cm MARE
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ28
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ VEGAS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W