HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/20W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3082/22W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
SKU: MB3090/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου) από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 6,9 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΛΟΥΤΡΟΥ ΣΠΑΣΤΟ 18W
Add to cart
Προβολή
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 4000K 120° 420Lm MIR
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9,7CM VEGAS
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΑΠΛΙΚΑ UP-DOWN-ΓΥΑΛΙ 1XE27 10X20XH30
ΑΠΛΙΚΑ UP-DOWN-ΓΥΑΛΙ 1XE27 10X20XH30,5cm TURTLE
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR