HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3076/22W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/20W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
SKU: MB3091/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου)
από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 7,2 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΟ 2ΧG9 SUEVA
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 4000K 120° 420Lm MIR
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛ ΧΡΥΣΟ ΜΠΡΟΝΖΕ+ΚΡΥΣΤΑΛ 12Χ27ΧΗ37CM FABERGE
ΑΠΛΙΚΑ UP-DOWN-ΓΥΑΛΙ 1XE27 10X20XH30
ΑΠΛΙΚΑ UP-DOWN-ΓΥΑΛΙ 1XE27 10X20XH30,5cm TURTLE
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ/ΚΑΘΡΕΠΤΗ 30CM 1XE14 AEGEAN
ΛΟΥΤΡΟΥ ΚΑΘΕΤΟ  10W 4000K
ΛΟΥΤΡΟΥ ΚΑΘΕΤΟ 10W 4000K