HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/20W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3082/22W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/12W
SKU: MB3090/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου) από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 6,9 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΟ 2ΧG9 SUEVA
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 3000K 120° 400Lm MIR
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ/ΚΑΘΡΕΠΤΗ 60CM 4XE14 AEGEAN
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 4000K 120° 420Lm MIR
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ28
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ VEGAS
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 3000K 120° 400Lm MIR