HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
"ΑΣΤΡΑΠΗ
ΚΛΕΙΣΜΟ
“ΑΣΤΡΑΠΗ, 34 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, 9.5x10x26.5cm”
Add to cart
Προβολή
"EBEKO"
ΚΛΕΙΣΜΟ
“EBEKO”, MΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP44, 14x14x19.5cm
Add to cart
Προβολή
"ΦΟΙΝΙΚΑΣ
“ΦΟΙΝΙΚΑΣ, 34 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΠΡΑΣΙΝΟ & ΚΙΤΡΙΝΟ, IP20, 17x10x26cm”
"ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝ ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔ"
“ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝ ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔ”,20MINI LED ΛΑΜΠΑ ΜΠΑΤ(2xCR2032) ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ IP20 φ20x70cm ΔΙΑΦ ΚΑΛ
"ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ"
“ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ”, 10 MINI LED ΛΑΜΠΑ ΜΠΑΤ (2xΑΑ) ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ IP20 90+30cm ΔΙΑΦ ΚΑΛ
"NOUGAT"
“NOUGAT”, ΑΝΤΙΚ ΚΑΦΕ ΠΛΑΣΤΙΚ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ, IP44, φ14x33c
E27 A60 8WATT 6000K MOTION SENSOR
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ