HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
ΑΝΑΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΑΝΑΝΑΣ, 41 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΠΡΑΣΙΝΟ & ΚΙΤΡΙΝΟ, IP20, 13x10x27.8cm
Add to cart
Προβολή
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(2xAA) & ΟΝ/ΟFF IR ΤΗΛΕΧ., ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, φ7.5x15cm
"ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ"
“ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ”, 10 MINI LED ΛΑΜΠΑ ΜΠΑΤ (2xΑΑ) ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ IP20 90+30cm ΔΙΑΦ ΚΑΛ
"ΑΣΤΡΑΠΗ
“ΑΣΤΡΑΠΗ, 34 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, 9.5x10x26.5cm”
G9 ΛΑΜΠΑ LED  6
G9 ΛΑΜΠΑ LED 6,5 W DIMMABLE 3000 K