HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
G9 ΛΑΜΠΑ LED  6
ΚΛΕΙΣΜΟ
G9 ΛΑΜΠΑ LED 6,5 W DIMMABLE 6000 K