HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
"PLASTIC CAR" 10LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA)  & ΧΡΟΝΟΔΙΑΚ(6ΟΝ/18OFF) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
ΑΝΑΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΑΝΑΝΑΣ, 41 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΠΡΑΣΙΝΟ & ΚΙΤΡΙΝΟ, IP20, 13x10x27.8cm
Add to cart
Προβολή
"TORTE"
“TORTE”, ΑΝΤΙΚΕ ΞΥΛΙΝΟ-ΜΕΤΑΛ. ΦΑΝΑΡ-ΠΛΑΣΤ. ΛΕΥΚ ΚΕΡΙ, 1LED ΛΑΜΠ.ΜΠΑΤ(3xAAA),WW,IP44,15x15x26cm
E27 A60 8WATT 3000K MOTION SENSOR
"NOUGAT"
“NOUGAT”, ΑΝΤΙΚ ΚΑΦΕ ΠΛΑΣΤΙΚ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ, IP44, φ14x33c
"PLASTIC CAR" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑΦΑΝ ΚΑΛΩΔ ΤΡΟΦΟΔ
G9 ΛΑΜΠΑ LED  6
G9 ΛΑΜΠΑ LED 6,5 W DIMMABLE 3000 K
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ