HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
ΑΝΑΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΑΝΑΝΑΣ, 41 NEON LED ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ (3xAA)/USB, ΠΡΑΣΙΝΟ & ΚΙΤΡΙΝΟ, IP20, 13x10x27.8cm
Add to cart
Προβολή
"EBEKO"
ΚΛΕΙΣΜΟ
“EBEKO”, MΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP44, 14x14x19.5cm
Add to cart
Προβολή
"ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ"
“ΠΟΛΥΧΡΩΜ ΤΣΟΧΙΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑ-ΑΣΤΕΡΙΑ”, 10 MINI LED ΛΑΜΠΑ ΜΠΑΤ (2xΑΑ) ΘΕΡΜ ΛΕΥΚ IP20 90+30cm ΔΙΑΦ ΚΑΛ
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(2xAA) & ΟΝ/ΟFF IR ΤΗΛΕΧ., ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, φ7.5x10cm
"PLASTIC SUN" 10LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA)&ΧΡΟΝΟΔΙΑΚ(6ΟΝ/18OFF) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm Δ
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ