HomeΛΑΜΠΕΣ KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
Previous product
Back to products
Next product
KW-G40-CSC E27 60W 240V B3
In stock
SKU: 77-2186 Category: ΛΑΜΠΕΣ Tags: Βιομηχανικά, Γυαλί-Κρύσταλλο
Additional information
Ύφος
Βιομηχανικά
Yliko
Γυαλί-Κρύσταλλο
Αριθμός Λαμπτήρων
117
Τύπος Λαμπτήρα
E27, 60w
Στεγανότητα
IP20
Related products
"PLASTIC SUN" 10 LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm ΔΙΑΦΑΝ ΚΑΛΩΔ ΤΡΟΦΟΔ
ΚΛΕΙΣΜΟ
Add to cart
Προβολή
G9 7 W ΚΕΡΑΜΙΚΗ 3000 K
ΚΛΕΙΣΜΟ
G9 7 W ΚΕΡΑΜΙΚΗ 3000 K
Add to cart
Προβολή
"PLASTIC CAR" 10LED ΛΑΜΠΑΚ ΣΕΙΡΑ ΜΠΑΤΑΡ.(3xAA)  & ΧΡΟΝΟΔΙΑΚ(6ΟΝ/18OFF) ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ IP20 135+30cm
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ
ΛΕΥΚΟ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(2xAA) & ΟΝ/ΟFF IR ΤΗΛΕΧ., ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP20, φ7.5×12.5cm
"EBEKO"
“EBEKO”, MΑΥΡΟ ΜΕΤΑΛ ΦΑΝΑΡΙ-ΠΛΑΣΤΙΚ ΚΕΡΙ, 1 LED ΛΑΜΠ ΜΠΑΤ(3xAAA), ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, IP44, 14x14x19.5cm
ΛΑΜΠΑ LED Ε27 40 W D98 220 mm 4000Κ