HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 50W STONE COSMOS ΑΚΡΥΛ 4000K 3600LM230V49,5X45,4XH9,8CM STONE
Previous product
LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 50W STONE ΛΕΥΚ ΑΚΡΥΛ 4000K 3600LM 230V49,5X45,4XH9,8CM STONE 57.86€
Back to products
Next product
LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 60W ARTEMIS ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ 4000K 4300LM 230V Φ55ΧΗ9,5CM ARTEMIS 71.57€
LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 50W STONE COSMOS ΑΚΡΥΛ 4000K 3600LM230V49,5X45,4XH9,8CM STONE
Out of stock
SKU: Z5040STC Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ Tags: ACA ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΕΠΙΤΟΙΧΟ
Description