HomeΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
Previous product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3076/22W
Back to products
Next product
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3090/20W
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΚΩΔ. MB3091/12W
SKU: MB3091/12W Category: ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ Tag: Sunlight
Description
ΑΠΛΙΚΕΣ ΜΠΑΝΙΟΥ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ
Επιτοίχιο φωτιστικό μπάνιου (μονόφωτη απλίκα μπάνιου φθορίου)
από μέταλλο και ακρυλικό.
Ύψος: 7,2 εκ.
Μήκος: 52 εκ.
Βάθος: 5 εκ.
Λαμπτήρες: 1 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρα: Τ4
Watt: 12
Related products
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ Φ/Σ 1ΧΕ14 ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ 20,5Χ12ΧΗ16,5CM KNOSSOS
Add to cart
Προβολή
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ28
ΚΛΕΙΣΜΟ
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 1ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ VEGAS
Add to cart
Προβολή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΘΡΕΠΤΗ 2ΧG9 SUEVA
ΕΠΙΤΟΙΧΙΟ/ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ 3ΧΕ27 ΛΕΥΚΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ Φ43ΧΗ9,7CM VEGAS
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 4000K 120° 420Lm MIR
LED MIRROR WHITE LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
LED MIRROR GREY LIGHT 230V 5W 6000K 120° 440Lm MIR
ΛΟΥΤΡΟΥ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΠΑΣΤΟ LED 12WΑΤΤ 4000Κ ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ